Dünyanın sağlığı için: LookingCare

LookingCare, Türkiye’de verilen kaliteli ve hızlı sağlık hizmetlerinden yurt dışındaki hasta ve hasta yakınlarının en iyi şekilde yararlanabilmesini sağlamak amacıyla, 2012 yılında
Dr. Kerim Koray Kebir ve uzman iletişimciler önderliğinde kurulan yenilikçi bir sağlık platformudur.
Bu platformda farklı tedavi alanlarında uzmanlaşmış öncü hastanelerin ve sağlık kuruluşlarının tanıtımları yapılmakta, Türkiye’nin sağlık alanındaki gelişmiş altyapı ve hizmet kalitesi vurgulanmaktadır.

Sağlığınız için gereken her şey Türkiye’de!
Dünya Sağlık Örgütü tarafından sağlık turizmi alanında potansiyeli yüksek ülkelerden biri olarak gösterilen ve yılda 300 gün güneşi hissedebileceğiniz ender ülkelerden biri olan Türkiye; JCI akreditasyonuna sahip A sınıfı hastaneleri, son teknoloji tanı ve tedavi cihazları, alanında dünyanın en iyi doktorları ve uluslararası hasta departmanı servisleri ile uygun fiyatlarla tedavi imkanı sağlar.

7 gün 24 saat online sağlık
Sağlığınız için en iyi hizmeti sunmak için kurulmuş platform olan LookingCare’in, her alanda uzman hekimlerden oluşan kadrosu, hastaların doğru ve etkin tedaviye erişebilmesi için 7 gün 24 saat rehberlik hizmeti vermektedir.

En kaliteli ve en güvenilir sağlık hizmeti en uygun fiyata vavamed.com’da!
Tüm hasta ve hasta yakınları, www.lookingcare.com adresinden sisteme ücretsiz olarak üye olarak, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabileceği teklifleri görebilir ve bilgilendirme hizmetinden yararlanabilir. Ayrıca birçok danışmanlık hizmetinden de ücretsiz olarak faydalanabilir.

Sağlığınız her an güvence altında!
Uçaktan indiğiniz andan dönüş uçağına binene kadar; güvenliğiniz ve konforunuz anlaşmalı olduğumuz kuruluşların destekleyici hizmetleriyle güvence altındadır. Bu süreçte karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda da sağlığınız için hep yanınızdayız.

Etik ve bilimsel yaklaşım
Dünya çapında kurumsal ve bireysel hasta temsilcilerinin de dahil olduğu ve ülkemize farklı tedavi alanlarında hasta yönlendirmelerinde bulunduğu bu sistemde, tıbbi etik değerler çerçevesinde, uzmanlaşmış ve insan odaklı sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi verilmektedir.

LookingCare Platformunda, JCI sertifikalı ve medikal turizm departmanı olan sağlık kuruluşlarının yanı sıra alanında öncü tanı ve tedavi merkezleri, sağlıklı yaşam ve termal sağlık turizmi ile yaşlı bakım hizmetleri sunan merkezler yer almaktadır.